Nijmegen

Opening Popronde Nijmegen 20.00 uur in Merleyn.
Iedereen voor 20.30 uur aanwezig ontvangt een cd.

42 optredens op 27 lokaties
Klik op de band voor een muziekfragment en meer informatie.

Naked ipv Drive Cooler in Tweekeerbellen
Helaas door overmacht kan Drive Cooler niet optreden, maar niet getreurd: Naked valt in!


Programma

20:00 uurHarry Merry (rock & roll)Merleyn, Hertogstraat
20:15 uurLucy Dee's Angels (popronde promoteam)Merleyn, Hertogstraat
20:30 uurElle Bandita (electropunk)Merleyn, Hertogstraat
21:00 uurPhinx (singer-songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 BJ Baartmans (singer-songwriter)Zeester, Waalkade
 La Kidda (singer-songwriter)Extrapool, 2e walstraat
 Smutfish (americana)2CV, Van Welderenstraat
 Baseheadz (nu-jazz)Sterre, Bloemerstraat
21:15 uur50 percent off (punkrock)De Bijstand, Van Welderenstraat
21:30 uurJack Stafford Foundation (electrorock)De Nieuwe Maan, Grotestraat
 Vehicle (postrock)De Onderbroek, 2e Walstraat
 Erik Vandenberge (singer-songwriter)De Mug, Pauwelstraat
21:45 uurSilence is Sexy (indiepop)De Opera, Koningstraat
 Karmakonga (reggae/ska)Van Rijn, Molenstraat
22:00 uurDysseldonk (singer-songwriter)Zeester, Waalkade
 the Regulars (rockabilly)Marktzicht, Grote Markt
 Zeus (stonerrock)Dollars, Grotestraat
 Orfeo (pop/soul)Van Buren, Molenstraat
22:15 uurthe Fart Farmers (hardcore/punk)De Bijstand, Van Welderenstraat
 Naked (rock)Tweekeerbellen, In de Betouwstraat
 Them Apples (crossover)d'n Aloë, Smetiusstraat
 Das Aldi Combo (rock & soul)De Deut, Koningstraat
22:30 uurYsis (singer-songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 Low Point Drains (garage/r&r)De Onderbroek, 2e Walstraat
 Abstract Dialect (hiphop/soul)'t Idee, Hertogstraat
 Harold K (singer-songwriter)De Fiets, Grotestraat
 Te Water (nederpop)Wammus, 2e Walstraat
22:45 uurState of Eye (rock)De Opera, Koningstraat
 pEp (oppeppop)Van Rijn, Molenstraat
23:00 uurEric de Vries (singer-songwriter)Zeester, Waalkade
 Stammer Lee (americana)De Overkant, Smetiusstraat
 the Suicidal Birds (punk/blues/r&r)De Plak, Bloemerstraat
 the Jetsams (roots/blues)The Shamrock, Smetiusstraat
23:15 uurthe Kickers (punkrock)De Bijstand, Van Welderenstraat
 the Junes (gitaarpop)Tweekeerbellen, In de Betouwstraat
 Cafebar 401 (pop/rock)Ndrgrnd, Molenstraat
23:30 uurOllie Q. & The Deep Six (ska/jazz)Merleyn, Hertogstraat
 Qrio (noise/rock)De Onderbroek, 2e Walstraat
 the Funktransplant (dance/funk)Billabong, Van Welderenstraat
01:30 uur3-1 (electro)Trianon-zaal, Berg- en Dalseweg
02:00 uurMormo (electronica)Trianon-café, Berg- en Dalseweg
02:30 uurElle Bandita (electropunk)Trianon-zaal, Berg- en Dalseweg

Afterparty:

3-1, Mormo, Elle Bandita - Trianon, 01.00 uur - 06.00 uur