Nijmegen

De editie 2006 trapt af bij Merleyn. De eerste 50 bezoekers wacht een exemplaar van de Popronde cd 2006. Later op de avond is deze tegen het bedrag van € 5,- verkrijgbaar bij het charmante verkoopteam dat flaneert door de stad.
Roosbeef is toegevoegd aan de line-up van de opening bij Merleyn.
Mark & the Spies in Dollars is uitgevallen.
De optredens van Lo-lite en 69 Charger zijn verplaatst naar de deur ernaast. Ze spelen niet langer in d'n Aloë maar in the Shamrock. Tijden zijn ongewijzigd.
Liefhebbers van het zwaardere edelmetaal spoedt u naar Backstage in de Bloemerstraat daar speelt Devious, dus weer een toevoeging aan het program!


Programma

19:45 uurHein O))) (Schlagerclash)Merleyn, Hertogstraat
20:00 uurRoosbeef (Pop)Merleyn, Hertogstraat
20:15 uurSobchek (Electronica/Breakbeat)Merleyn, Hertogstraat
21:00 uurawkward i (Singer-songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 Leaf (Pop)The Shamrock, Smetiusstraat
21:15 uurGarçon Taupe (Electro)De Bijstand, Van Welderenstraat
 Impossible Situations (Electropop)De Nieuwe Maan, Grotestraat
 Hasselhoff (Nu Wave)De Deut, Koningstraat
 Rik van den Bosch (Singer-songwriter)De Overkant, Smetiusstraat
21:30 uurRene SG (Speedrock)Extrapool, 2e walstraat
 Barbara (Singer-songwriter)Camelot, Grote Markt
 Mr. Love and the Stallions (Indie/Electropop)Twee Keer Bellen, In de Betouwstraat
21:45 uurThe Pax (Gitaarrock)De Opera, Koningstraat
 Clueless (Powerpop)Van Rijn, Molenstraat
 AMeHOELA (Skapop)Tio Pepe, Bloemerstraat
22:00 uurDevious (Metal)Backstage, Bloemerstraat
 69 Charger (Punk/Rock 'n Roll)The Shamrock, Smetiusstraat
 Signe Tollefsen (Singer-songwriter)2CV, Van Welderenstraat
 Cool Genius (Pop)De Mug, Pauwelstraat
 The Prefunktery Sniff (Funk)Sterre, Bloemerstraat
22:15 uurLucky Fonz III (Singer-songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 Maniacs of Noise (Electro)De Bijstand, Van Welderenstraat
 The Polar Exploration Ship (Pop/Rock)De Overkant, Smetiusstraat
 Propeller (Indierock)De Onderbroek, 2e Walstraat
 de Lamaketta's (Dialectpop)Marktzicht, Grote Markt
22:30 uurFindel (Electropop)De Nieuwe Maan, Grotestraat
 Melanocaster (Indierock)De Deut, Koningstraat
 Pien Feith (Singer-songwriter/Indierock)Camelot, Grote Markt
 TomCat (Sexadelic Punk)De Plak, Bloemerstraat
22:45 uurLeft (Rock)Van Rijn, Molenstraat
 pEp (Oppeppop)Tio Pepe, Bloemerstraat
23:00 uurLo-Lite (Bluespunk)The Shamrock, Smetiusstraat
 Spawn (Ska)Twee Keer Bellen, In de Betouwstraat
 Glenister (Gitaarpop)De Opera, Koningstraat
 Slow Poke Rodrigo (Drum 'n Bass/2-Step)Billabong, Van Welderenstraat
23:15 uurUnyx (Breakcore)De Bijstand, Van Welderenstraat
 E.T. Explore Me (Garagerock)De Onderbroek, 2e Walstraat
 Moss (Gitaarpop)Ndrgrnd, Molenstraat
23:30 uurCoalition of the Wicked (Dancehall/Hiphop)Merleyn, Hertogstraat
 The Monroes (Garagerock)De Plak, Bloemerstraat
 Xess (Dance)Trianon, Berg- en Dalseweg
23:45 uurNou En (Powerpop)Dollars, Grotestraat
 NovAct (Progrock)Allicht, Hertogstraat
00:00 uurClayborn (Powerpop)The Shamrock, Smetiusstraat
00:30 uurEl Pino and the Volunteers (Americana)Ndrgrnd, Molenstraat
01:15 uurGrootmeester Jan (NL Funkhop)Doornroosje, Groenewoudseweg
02:15 uurAbout (Breakpop)Doornroosje, Groenewoudseweg

Afterparty:

Grootmeester Jan, About - Doornroosje, 00:30 uur