Nijmegen

Aanvang opening in Merleyn: 20.00u, iedereen die daar aanwezig is krijgt de Popronde cd editie 07!
Het eindfeest is dit jaar in Lux, dit in samenwerking met Doornroosje.

Optreden & podium toegevoegd!
Om 22.30u speelt in cafe de Muis (op plattegrond gelegen onder nr. 22 in de 2e Walstraat) The Happy Few.

Wijziging: Vox von Braun cancelled, The Stutters vallen in. Check: http://www.myspace.com/thestutters††


Programma

20:15 uurAna Criado (Singer/Songwriter)Merleyn, Hertogstraat
21:00 uurLeine (Singer/Songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
21:15 uur50/50 (Skatepunk)De Bijstand, Van Welderenstraat
 Amarins (Singer/Songwriter)De Deut, Koningstraat
 Roy Santiago (Lo-fi/Folk)Camelot, Grote Markt
 Fuck the Writer & awkward i (Singer/Songwriter)Stadscafť Berg, Houtstraat
21:30 uurBelieveisadoubt (Emo/Rock)De Kronkel, Vlaamse Gas
 Belmondo (Indie)De Mug, Pauwelstraat
 The Eaves (Alt. Pop/Rock)De Meester, In de Betouwstraat
21:45 uurJeremy's (Punk/Pop)Dollars, Grotestraat
 Mono (Indie/Pop)Twee Keer Bellen, In de Betouwstraat
 The Feromones (New Wave)De Opera, Koningstraat
22:00 uurArthur Ebeling (Rhythm & Blues)De Fiets, Grotestraat
 Lee Mason (Singer/Songwriter)2CV, Van Welderenstraat
 Kissmekillme (Funk/Pop)Billabong, Van Welderenstraat
22:15 uurCrappy Dogs (Folk/Blues)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 The Upsessions (Ska/Reggae)De Nieuwe Maan, Grotestraat
 Monokino (Pop/Rock)De Onderbroek, 2e Walstraat
 Alabama Campbell (Blues)Marktzicht, Grote Markt
22:30 uurThe Happy Few (Indie/Pop)de Muis, 2e Walstraat
 Red Zone Cuba (Garagerock)De Bijstand, Van Welderenstraat
 The May Bees (Alt. Rock)De Deut, Koningstraat
 Ndromeda (Countrynoir)Camelot, Grote Markt
22:45 uurSoulWicked (Funk/Soul)De Meester, In de Betouwstraat
 Woordlooiers (Hip Hop)Odessa, Sint Anthoniusplaats
 Sabrina Starke (Jazz/Soul)Sterre, Bloemerstraat
23:00 uurWilliam Wixley (Pop)Stadscafť Berg, Houtstraat
 Macronizm (Hip Hop)De Kronkel, Vlaamse Gas
 CHECK 1-2 (60's Pop)De Opera, Koningstraat
 Pien Feith (Indie/Rock)De Plak, Bloemerstraat
 Kensington (Indie/Rock)Ndrgrnd, Molenstraat
23:15 uurEON (Pop/Rock)De Mug, Pauwelstraat
 The Palookas (Ska/Rock)Twee Keer Bellen, In de Betouwstraat
 Captain Hell & the Sweet Monica's (Electro/Punk)De Onderbroek, 2e Walstraat
 Woody & Paul Sons of Bitches (Roots)The Shamrock, Smetiusstraat
 Ilanois (Pop/Rock)Marks, Grotestraat
23:30 uurGhetto Flow (Urban/Reggaeton)Merleyn, Hertogstraat
 Combo di Conjo (Fusiepop)Trianon, Berg- en Dalseweg
23:45 uurThe Suicidal Birds (Indietrash)De Bijstand, Van Welderenstraat
 Pourquoi me reveiller (Indie/Folk)Camelot, Grote Markt
 The Madd (Beatpop)Dollars, Grotestraat
00:00 uurImelda (Funk/Rock)Sterre, Bloemerstraat
 The Hype (60's Pop)Ndrgrnd, Molenstraat
00:15 uurThe Jim Morrisons (Doom/Noise)De Onderbroek, 2e Walstraat
 The Stutters (Pop/Rock)De Plak, Bloemerstraat
00:30 uurWinterjong (Poetrypop)Lux, MariŽnplaats
01:00 uurCapacocha (Electro/Rock & Roll)Ndrgrnd, Molenstraat
02:00 uurCaspian Hat Dance (Klezmer/Gypsy)Lux, MariŽnplaats

Afterparty:

Winterjong, Caspian Hat Dance, DJ TomasÁ - Lux, 00.00 uur, gratis