Eindhoven

Ziekenboeg!
Combo di Conjo vervangt The Upsessions in de Bakkerij.
The May Bees uitgevallen: Crappy Dogs neemt het optreden in La Folie over.

We'rewolves vervangt 50/50 in Aloys. Kings of the Day speelt in plaats van The Feromones in The Rambler en awkward i neemt het optreden (2 sets) van Charles Frail in Peninsula In Het Van Abbe-Huis over.

De Boston Pub (nr. 25) doet alsnog mee aan de Popronde met twee bands: The Hype (21.00u) en The Freaks & the Dirty Dancers (23.30u). Nr. 25 hoort naast nr. 10 te staan op de routekaart. De Pub zit direct naast de Kram.


Programma

20:00 uurThe Girls (Pop)Bullit, Kleine Berg
20:30 uurFuck the Writer & awkward i (Singer/Songwriter)Peninsula In het Van Abbe-Huis, Bilderdijklaan
20:45 uurBelmondo (Indie)Wilhelmina, Wilhelminaplein
21:00 uurInna-Truth & The People of... (Hip Hop/Funk)Dynamo, Catharinaplein
 The Hype (60's Pop)Boston Pub, Stratumseind
21:15 uurSennen (Postrock)Burgers, Hertogstraat
21:30 uurKings of the Day (Indie/Rock)The Rambler, Stationsplein
 Alabama Campbell (Blues)DelftsBlauw, Kleine Berg
21:45 uurWe'rewolves (Hardrock)Aloys, Stratumseind
 Dennis Wels (Singer/Songwriter)Bommel, Kleine Berg
22:00 uurEmbrace Fire (Indie/Rock)De Kram, Stratumseind
 Believeisadoubt (Emo/Rock)O'Sheas, Jan van Lieshoutstraat
 KaH (Dance/Electro)De Rechter, Stratumseind
 Kissmekillme (Funk/Pop)De Wildeman, Markt
22:15 uurImelda (Funk/Rock)Santiago de Cuba, Stratumseind
 Mucho Maestro (Alt. Rock)De Groot, Wilhelminaplein
 db (IDM/Electronica)WEI, Mathildelaan
22:30 uurViberider (Stonerpop)Dynamo, Catharinaplein
 SoulWicked (Funk/Soul)Centraal, Markt
 Crappy Dogs (Folk/Blues)La Folie, Vrijstraat
22:45 uurDokter Schnitt (Analoge Dance)Burgers, Hertogstraat
 Kensington (Indie/Rock)Begijntje, Stratumseind
23:00 uurThe Madd (Beatpop)Altstadt, Stratumseind
23:15 uurThe Cheerful Fruitflies (Blues/Jazz)Javaans eetcafé, Kleine Berg
 Combo di Conjo (Fusiepop)Bakkerij, Stratumseind
23:30 uurCHECK 1-2 (60's Pop)Effenaar, Dommelstraat
 The Freaks & the Dirty Dancers (Rock)Boston Pub, Stratumseind
23:45 uurThe Jim Morrisons (Doom/Noise)Dynamo, Catharinaplein
 The Hype (60's Pop)Begijntje, Stratumseind
00:00 uurThe Bloody Honkies (Rock)The Rambler, Stationsplein
 The Horse Company (Country/Rock)De Kram, Stratumseind
 Mono (Indie/Pop)O'Sheas, Jan van Lieshoutstraat
00:15 uurMonokino (Pop/Rock)Hoogste Tijd, Vrijstraat
00:30 uurRed Zone Cuba (Garagerock)Aloys, Stratumseind
01:00 uurCapacocha (Electro/Rock & Roll)Altstadt, Stratumseind
 Caspian Hat Dance (Klezmer/Gypsy)Effenaar, Dommelstraat
02:00 uurCaptain Hell & the Sweet Monica's (Electro/Punk)Effenaar, Dommelstraat

Afterparty:

Check 1-2, Caspian Hat Dance, Captain Hell & the Sweet Monica's - Effenaar, 23.30 uur