Nijmegen

Popronde Nijmegen, vrijdag 12 september

Aanvang opening in Merleyn: 19.30u, iedereen die aanwezig is krijgt een Popronde cd.
De optredens in de Mug zijn omgedraaid: eerst speelt The Black Atlantic, daarna Destine, en niet zoals het in het programmboekje staat. Winnie vervangt Davie Lawson in Billabong.

Programma

20:15 uurBlaudzun (Pop)Merleyn, Hertogstraat
21:00 uurRo Halfhide (Singer-songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 Lake Montgomery (Singer-Songwriter)Chicco di Caffe, Grote Markt
 Durk Attaturk (Electro/New Rave)Extrapool, 2e Walstraat
21:15 uurAlpenkruezers (R&R/Garage)de Bijstand, Van Welderenstraat
 Jodymoon (Singer-Songwriter)de Opera, Koningstraat
 Long Conversations and the Closet Orchestra (Singer-Songwriter)Billabong, Van Welderenstraat
21:30 uurThe Black Atlantic (Pop)de Mug, Pauwelstraat
 Okieson (Alt. Country)2CV, Van Welderenstraat
 Bart Oostindie (Jazz/Soul)Marks, Grotestraat
21:45 uurHabiba (Singer-Songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 The Tunes (Folk & Roll)Camelot, Grote Markt
 Nine Volt (Rock)Dollars, Grotestraat
 Joep Berkenbosch (Singer-Songwriter)de Fiets, Grotestraat
22:00 uurWinnie (Singer-Songwriter)Billabong, Van Welderenstraat
 Duffhues (Singer-songwriter)de Deut, Koningstraat
 The Tommycats (Pop/Rock)de Nieuwe Maan, Grotestraat
 MissiLiO (Electronica/Pop)Absolute Zero, Tweede Walstraat
22:15 uurA Silent Express (Pop/Rock)de Opera, Koningstraat
 SeŠn Walsh Band (Blues/Rock)Marktzicht, Grote Markt
 MoíJones (Pop/Rock)Mets, Grotestraat
22:30 uurThe Woodwards (Singer-Songwriter)In de Blaauwe Hand, Achter de Hoofdwacht
 The Real Danger (Punk/Rock)de Bijstand, Van Welderenstraat
 Jaffa in Stereo (Rock/Soul)the Shamrock, Smetiusstraat
 Youmeelectricity ( Electropop)de Muis, 2e Walstraat
22:45 uurJohn Dear Mowing Club (Alt. Country)2CV, Van Welderenstraat
 Ollie Q & The Deep Six (Ska/Jazz)Twee Keer Bellen, In de Betouwstraat
 Jean Parlette (Folktronica)Moenen, Grote Markt
 LX-press (Funk)Sterre, Bloemerstraat
23:00 uurReflexy (Hip Hop)Merleyn, Hertogstraat
 The Liszt (Alt. Rock)de Deut, Koningstraat
 Appie Kim (Indie/Pop)de Plak, Bloemerstraat
 New Killer Stars (Powerrock)Ndrgrnd, Molenstraat
23:15 uurDestine ( Powerpop/Rock)de Mug, Pauwelstraat
 Mike Roelofs Band (Jazz/Funk)Marks, Grotestraat
 Two Way Radio (Electropop/Rock)de Nieuwe Maan, Grotestraat
23:30 uurGood Dog Happy Man (Indie/Rock)de Opera, Koningstraat
 Go Back To The Zoo (Rock)Absolute Zero, Tweede Walstraat
 Coco (Rhythm & Blues)the Shamrock, Smetiusstraat
 Sheriff of Hong Kong (Indie)de Muis, 2e Walstraat
 Grand Wazoo (Electronische Jazz)Odessa, Sint Anthoniusplaats
23:45 uurSkiggy Rapz (Hip Hop)Merleyn, Hertogstraat
 We Love People in Bearsuits (Electro/Punk)de Bijstand, Van Welderenstraat
 TrenchcoaT (Swing/R&R)Dollars, Grotestraat
00:00 uurDaily Bread (Indie/Garage)Camelot, Grote Markt
 TheDarko (Indie/Rock)Ndrgrnd, Molenstraat
 The Cuties (Girlie Pop)Lux, MariŽnplaats
00:15 uurM-JO (Indie/Pop)de Plak, Bloemerstraat
01:00 uurI Kissed Charles (Pop)Ndrgrnd, Molenstraat
02:00 uurThe Routines (Electropop)Lux, MariŽnplaats

Afterparty:

The Cuties, The Routines & dj Tin Wish Tin draait - Lux, 00.00 uur